menu

Zarážení hory

Vzhledem k naprosté nejistotě při pořádání jakýchkoli akcí v současné situaci se Vinaři Vrbice rozhodli NEPOŘÁDAT letos Zarážení hory ve formátu otevřených sklepů. Zarážení hory bude v lokálním formátu, cílené především pro místní obyvatele. 

Vinaři Vrbice ve spolupráci s Mužáky Vrbice a vrbeckou chasou vás zvou na letošní Zarážení hory. Večerní program začíná v 19.00 v areálu Pod Větřákem. Zarážení hory provedou zástupci vrbecké chasy a Mužáci z Vrbice. Následovat bude beseda u cimbálu s cimbálovou muzikou Mládí z Čejče. Vstupné 50 Kč, skleničky a sedmičky s sebou. 

Akce je přednostně určená návštěvníkům z řad místních obyvatel, náhodného turistu ale samozřejmě nikdo nevyžene. Možná byste však raději využili Putování za burčákem po Modrých Horách a program Poznej Modré Hory - informace naleznete na plakátcích níže.

Mnozí z vinařů mají termín pro tuto akci rezervovaný a počítají s tím, že ve vinných sklepech budou. Od 14.00 do 19.00 proto můžete navštívit otevřené vinné sklepy, kde si můžete zakoupit víno i burčák podle nabídky.

Pro ty, kdo by během dne rádi ochutnali víno ve vícero vinných sklepech nabízíme možnost "nekonečné ochutnávky". V areálu U Presu bude možno od 13.00 do 15:00 (nebo do vyprodání) zakoupit skleničku a kartičku opravňující vás ochutnávat víno ve všech zapojených vinných sklepech. Na kartičce naleznete také odkaz na on-line mapu zapojených vinných sklepů. Cena "skleničky" 500 Kč zahrnuje neomezenou ochutnávku ve vinných sklepech od 14:00 do 19:00 a dva kupony v hodnotě 100 Kč (celkem 200 Kč) pro nákup vín. Na večerní program je třeba zaplatit vstupné zvlášť.

Mapu otevřených vinných sklepů najdete na tomto odkaze.

Všechny akce