menu

Po stopách opičky Emilky za mladým vrbeckým vínem

TATO AKCE JIŽ PROBĚHLA.

Informace k dalšímu ročníku nalezenete zde.

Vinaři Vrbice připravili putování po vinných sklepech spojené s ochutnávkou mladých vín ročníku 2021. Otevřeno bude alespoň 15 sklepů. Vzhledem k menšímu rozsahu akce je to ideální příležitost pro setkání s vinaři a rozpravám o jejich vinařské filosofii.

Předprodej vstupenek najdete na této adrese. Předprodej končí v pátek 4. listopadu.

Kapacita akce je omezená. Chcete-li mít jistotu, že na vás vstupenka vyjde, můžete si ji rezervovat prostřednictvím SMS ticket portálu zde. Rezervační systém bude fungovat do pátku 12.11. nebo do vyčerpání kapacity akce.

O akci Po stopách opičky Emilky za mladým vrbeckým vínem

Vinařské obci Vrbice se v okolí přezdívá "opičí hory" - prý se u nás hodně pije. Vinaři Vrbice se rozhodli udělat si legraci sami ze sebe, a proto si opici Emilku zvolili za svého maskota. Při příležitosti svátku opičky Emilky pořádáme podzimní putování po vinných sklepech spojené s ochutnávkou mladých vín. Mladých, ne svatomartinských. Záleží totiž pouze na filosofii toho kterého vinaře, zda Vám dá ochutnat vína čirá, jiskrná a stabilizovaná do láhve, anebo vás přizve k vinařskému dobrodružství v podobě ochutnávky mladých vín právě takových, jaká jsou teď. 

Vstupenky

Akce je venkovní a nedochází při ní k hromadění účastníků na jednom místě. Jeden ale nikdy neví, jaká epidemiologická opatření budou v daném termínu platit. Zakoupením vstupenky se účastník zavazuje, že splňuje všechna aktuálně platná protiepidemiologická opatření. Vinaři Vrbice nejsou oprávněni kontrolovat zdravotní stav účastníků.

Vzhledem k omezené kapacitě vrbeckých sklepů je maximální počet účastníků této akce omezen na 600 osob (pokud to epidemiologická situace dovolí).

Do předprodeje bylo uvolněno 400 vstupenek za zvýhodněnou cenu 750 Kč. Zakoupit je můžete na této adrese. Při případném zrušení akce vrátíme peníze za vstupenky zakoupené v předprodeji v plné výši.

Kapacita akce je omezená. Prostřednictvím SMS ticket portálu si můžete na této adrese vstupenku rezervovat zaplacením poplatku 50 Kč. Budete tak mít jistotu, že na vás vstupenka vyjde. Na místě pak doplatíte 800 Kč do plné výše ceny vstupenky. Rezervační poplatek se při zrušení akce či omezení počtu účastníků vracet nebude.

Cena vstupenky

V předprodeji: 750 Kč (předprodej najdete zde)

Na místě: 850 Kč

Pokud situace dovolí, jsme připraveni na maximálně 600 návštěvníků. O případném vyprodání Vás budeme informovat.

Vstupenka zahrnuje:
- svozovou dopravu z Bořetic a Kobylí
- identifikační náramek pro volnou degustaci vín ve všech otevřených sklepech
- skleničku
- katalog s mapkou
- taštičku na krk
- propisku
- kupony na odběr vína v hodnotě 400,- Kč 
- doprovodný program

Zakončením celého dne bude ohňová show na kopci Stráž v podání skupiny historického šermu Dubia fortuna. 

Program akce

Sobota 13.11.


10:30 Zahájení prodeje vstupenek a výdej vstupenek za vouchery z předprodeje
11:00 Otevření vinných sklepů pro volné ochutnávky vín
18:00 Uzavření vinných sklepů
18:30 Slosování o ceny a ohňová show na Stráži

Neděle 14.11.


10:00 – 12:00 Otevřené sklepy pro odběr vín

Těší se na Vás Vinaři Vrbice!

Všechny akce