menu

Po stopách opičky Emilky za mladým vrbeckým vínem

Vinaři Vrbice připravili putování po vinných sklepech spojené s ochutnávkou mladých vín ročníku 2019. Otevřeno bude 17 sklepů. Vzhledem k menšímu rozsahu akce (k dispozici bude maximálně 500 vstupenek) je to ideální příležitost pro setkání s vinaři a rozpravám o jejich vinařské filosofii. 

Vstupné: 750 Kč (včetně kuponů v hodnotě 400 Kč na nákup vína), v předprodeji 650 Kč. 

Zvýhodněné lístky z předprodeje jsou vyprodány. K dispozici už budou jen vstupenky za plnou cenu 750 Kč, které budou k zakoupení na místě.

POZOR! Celkem jsme připraveni maximálně na 500 návštěvníků. Pokud chcete mít jistotu, že na Vás lístek zbyde, máte možnost si vstupenku rezervovat prostřednictvím SMS ticket portálu zaplacením poplatku 50 Kč. Tyto vstupenky budou rezervovány na pokladně u Presu do 12:00 a po doplacení 700 Kč získáte plnohodnotnou vstupenku.

O případném vyprodání Vás budeme informovat.

Vinařské obci Vrbice se v okolí přezdívá "opičí hory" - prý se u nás hodně pije... Vinaři Vrbice se rozhodli udělat si legraci sami ze sebe, a proto si opici Emilku zvolili jako svého maskota. Právě při příležitosti svátku opičky Emilky pořádáme podzimní putování po vinných sklepech spojené s ochutnávkou mladých vín. Mladých, ne svatomartinských. Záleží totiž pouze na filosofii toho kterého vinaře, zda Vám dá ochutnat vína čirá, jiskrná a stabilizovaná do láhve, anebo vás přizve k vinařskému dobrodružství v podobě ochutnávky mladých vín právě takových, jaká jsou právě teď. 

Zakončením celého dne bude ohňová show na kopci Stráž v podání skupiny historického šermu Dubia fortuna. 

Program akce

Sobota 23.11.

  • 10:30   Zahájení prodeje vstupenek a výdej vstupenek za vouchery z předprodeje
  • 11:00   Otevření vinných sklepů pro volné ochutnávky vín
  • 18:00 Uzavření vinných sklepů
  • 18:30 Ohňová show na Stráži

Neděle 24.11.

  • 10:00 – 12:00 Otevřené sklepy pro odběr vín

Cena vstupenky

  • Na místě: 750 Kč
  • Plná vstupenka zahrnuje: identifikační náramek pro volnou degustaci vín ve všech otevřených sklepech, skleničku, mapku, taštičku na krk, propisku a kupony na odběr vína v hodnotě 400,- Kč u registrovaných vinařů a večerní program
  • POZOR! Celkem jsme připraveni maximálně na 500 návštěvníků. Pokud chcete mít jistotu, že na Vás lístek zbyde, máte možnost si vstupenku rezervovat prostřednictvím SMS ticket portálu zaplacením poplatku 50 Kč. Tyto vstupenky budou rezervovány na pokladně u Presu do 12:00 a po doplacení 700 Kč získáte plnohodnotnou vstupenku
  • O případném vyprodání Vás budeme informovat

Těší se na Vás Vinaři Vrbice!

Všechny akce