menu

Po stopách opičky Emilky aneb za mladým vrbeckým vínem

Vinaři Vrbice připravili putování po vinných sklepech spojené s ochutnávkou vín ročníku 2018. Otevřeno bude asi 15 sklepů a kromě ochutnávek Vás čeká ještě denní skotačení s opičkou Emilkou a večerní "U-U-A-A" s kapelami Mech a Šroti.  

Vstupné: 750 Kč (včetně kuponů v hodnotě 400 Kč na nákup vína), v předprodeji 650 Kč. 

V případě nepříznivého počasí se akce odehraje KD Vrbice.

Vinařské obci Vrbice se v okolí přezdívá "opičí hory" - prý se u nás hodně pije... Vinaři Vrbice se rozhodli udělat si legraci sami ze sebe, a proto si opici Emilku zvolili jako svého maskota. Právě při příležitosti svátku opičky Emilky pořádáme podzimní putování po vinných sklepech spojené s ochutnávkou mladých vín. Mladých, ne svatomartinských. To proto, že záleží pouze na filosofii toho kterého vinaře, zda Vám dá ochutnat vína čirá, jiskrná, stabilizovaná do láhve, anebo vás přizve k vinařskému dobrodružství v podobě ochutnávky mladých vín právě takových, jaká jsou teď. 

Doprovodný program akce je nazván "skotačení" a bude zahrnovat několik disciplín. Chybět jistojistě nebude opičí dráha, jaké budou ty ostatní se přijeďte podívat sami ;) Účastníci denního skotačení s opičkou Emilkou budou zařazeni do slosování o ceny.

Zakončením celého dne bude večerní "U-U-A-A" s kapelami Mech a Šroti. 

Pro majitele placky s opičkou z letní akce NA VRBICU PRO OPICU bude připravena drobná pozornost ;)

Zvýhodněné vstupenky v předprodeji lze koupit na tomto odkaze.

V případě nepříznivého počasí se akce odehraje v provizorních podmínkách kulturního domu Vrbice, ale dá-li Pánbu, nebude-li pršet, nezmoknem!

Těší se na Vás Vinaři Vrbice!

Všechny akce